На Донеччині побоюються спалаху епідемії – Жебрівський

grup

У Красногорівці від стафілококового менінгіту померла 16-річна дівчина, Валерія. Ввечері 24 червня у неї підвищилася температура, вранці її доправили до лікарні у Курахово, а звідти о 16:30 – до Слов’янська. Лікарі боролися за її життя, але на жаль, вночі 26-го червня вона померла, повідомив у Фейсбуці очільник Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

“Як доповіла мені заступник Мар`їнської районної держадміністрації Тетяна Збуцька, у Красногорівці сьогодні обстежили 70 осіб, які контактували з дівчинкою, оскільки хвороба може передаватися повітряно-крапельним шляхом. Серед обстежених виявили десятьох з підвищеною температурою тіла, шістьох з них госпіталізували, четверо від госпіталізації відмовилися – їм виписали ліки та відправили додому, оскільки примусово утримувати їх у лікарні лікарі не мають права. В усіх обстежених взяли необхідні аналізи, завтра мають бути результати”, – пише Жебрівський.

Читайте також: Травми важкі — за життя постраждалих від вибуху в Маріуполі боряться лікарі

“Розпорядився, щоб до Красногорівки були направлені додаткові бригади медиків. Потрібно обстежити людей та виявити, звідки взялася інфекція. Місцеві лікарі та влада відкидають варіант так званого побутового зараження: дівчинка виховувалася у повній благополучній родині, де дотримуються усіх необхідних санітарних норм. Припускають, що інфекцію Валерія отримала саме повітряно-крапельним шляхом”, – зазначив він.