На Донеччині “хіміки” виготовляли наркотики з лікарських препаратів

PM637image002Кубло для любителів наркотичного дурману влаштував 35-річний житель міста Слов’янська. Під час проведення оперативних заходів власник квартири та його гості були затримані на місці злочину.

Напередодні співробітникам сектора по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Слов’янського міського відділу міліції надійшла інформація про місцевого жителя, який перетворив власний будинок на наркокубло. При її перевірці працівники міліції затримали 35-річного хазяїна квартири і декілька його клієнтів, яким він надавав своє житло для виготовлення і вживання наркотичних засобів. –  МВ ГУМВС України в Донецькій області.

– У квартиру були вхожі місцеві наркомани, які могли не лише приготувати у хазяїна на кухні наркотичний засіб, але і там же спожити його, – розповіла старший оперуповноважений СБНОН Слов’янського МВ Ольга Баришева. – Чоловіки перебували під впливом наркотичних речовин. Окрім шприців в квартирі було виявлено саморобне пристосування для куріння із залишками конопель, лікарські препарати і товари побутової хімії з яких доморослі хіміки і виготовляли наркотичну речовину.

 

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 КК України (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва або виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Фігурантові загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Ірина Ставіна

Прес-служба Слов’янського МВ ГУМВС України

в Донецькій області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове

версія для друку