На Донеччині активізувалися гвалтівники

1401880660_0101Двох гвалтівників затримали правоохоронці Донеччини за добу.

Один з них щойно вийшов з місць позбавлення волі.

Зокрема правоохоронці Волновахи затримали 18-річного хлопця, який зґвалтував дівчину.

Молодик вчинив протиправні дії стосовно 19-річної дівчини. Він, наздогнавши дівчину, почав з нею розмовляти, після чого змусив зайти у покинуту будівлю, що була розташована поруч із її будинком, де і скоїв протиправні дії.Правопорушника заарештовано. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.
Хлопця було затримано в селищі Калініно, у родичів. 18-річний підозрюваний у вчиненні даного злочину зізнався. Пояснив, що був у стані алкогольного сп’яніння та не контролював свої дії.

Читайте також: Що не поділили між собою бойовики на блокпосту поблизу Дебальцевого

Ще один ґвалтівник 29-річний мешканець  Маріуполя у 2007 році звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини та зґвалтування. Чоловік проходив стажування та мав змогу працевлаштуватися, але вживання спиртного того вечора зіграло з ним злий жарт. Вийшовши на вулицю під час застілля, в його поле зору потрапила жінка. Наздогнавши перехожу, він приставив до шиї ножа та став вимагати слідувати його вказівкам, інакше – смерть. Кінцевою метою нападу мало б стати задоволення статевих потреб, проте жінка виявилася сміливішою та почала чинити опір. Спочатку дзвінок на її мобільний, а потім раптова поява небажаного свідка змусили нападника остаточно відмовитися від плану. Залишивши собі мобільний, який вдалося вирвати з її рук, чоловік втік. Через деякий час речовий доказ він збув на кілька сотень гривень, після затримання його було вилучено поліцейськими.

Щодо обидвох чоловіків відкрито кримінальне провадження.