На Донбасі затримали правоохоронців-хабарників

завантаженняОперативники СБУ Донеччини у взаємодії з Управлінням патрульної поліції в Маріуполі під процесуальним керівництвом прокуратури викрили факти систематичного отримання неправомірної вигоди двома співробітниками патрульної поліції.

Протягом двох місяців зловмисники неправомірно стягували гроші з водіїв автівок, які вони перевіряли на законних підставах, повідомляє прес-служба Управління СБУ в Донецькій області.

Читайте також: У терористичній «ЛНР» знову тотальна проблема через відсутність пального

Для незаконного збагачення здирники врахували і те, що маршрут наряду контролюється у режимі on-line їхнім адміністративним Центром, і те, що процес документування виявлених правопорушень фіксується їхніми індивідуальними відеокамерами.

Вимагачі зупиняли транспортний засіб за дрібні порушення ПДД. У встановленому порядку повідомляли Центр про зупинку та розпочинали відеофіксацію складання протоколу. Центр у режимі on-line спостерігав процес фіксації. Після закінчення процесуальних дій камери у встановленому порядку вимикалися. Якщо у перевіряємого було наявне більш тяжке правопорушення, наприклад стан алкогольного сп’яніння, хитруни Центр про це не повідомляли, а вимагали гроші з винуватця. Сума залежала від соціального статусу об’єкта.

Читайте також: СБУ видворила з України російську журналістку

Вимагачів затримали «на гарячому» під час отримання 5000 грн. за непритягнення до відповідальності чергового водія у стані алкогольного сп’яніння.

Розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України.

Тривають невідкладні слідчі дії.