На Донбасі тривога: в “ДНР” бойовики зобов’язали чоловіків терміново з’явитися у військкомати

1Інформація про те, що в “ДНР” бойовики зобов’язали чоловіків терміново з’явитися у військкомати, про що повідомляє Діалог, разом із повідомленнями про стягнення техніки в недореспубліки, викликає тривожні відчуття того, що бойовики готуються до бойових дій.

Влада “ДНР” розіслала в терміновому порядку на підприємства і шахти окупованого Донбасу з вимогою з’явитися чоловікам і працівникам в місцеві військкомати на медогляд з речами і сухпайком.

Читайте також: На Донбасі палає склад пального — площа пожежі тисяча квадратних метрів (Відео)

Користувачі соцмереж публікують список документів і вимоги, які повинні виконати призовники. На шахті “Калинівська-Східна” всієї зміні під підпис вручили повістки про термінове прибуття на медогляд з документами і сухпайком в військкомат. Бойовики наказують обов’язкову явку і лякають наслідками в разі відмови.

Читайте також:   На окупованому Донбасі буде «Майдан»? У мережі радять, як протистояти озброєним бойовикам на акціях протесту

Кожен з призовників зобов’язаний мати при собі паспорт, права, медичну карту, туалетні приналежності, білизну і сухий пайок на перший час. Джерела повідомляють, що влада “ДНР” планують масштабні польові навчання тривалістю в тиждень, обіцяючи невелику фінансову допомогу в 500 рублів на добу.

1