На Донбасі стартував обмін полоненими (Фото)

о2З полону російських окупантів Донбасу сьогодні має повернутись 19 українців.

Про старт обміну полоненими на Донбасі повідомив у Фейсбук Офіс Президента України, опублікувавши фото з місця обміну на лінії розмежування на Донбасі.

Як ідеться в повідомленні, цей обмін відбуваєтсья в рмаках формату “всіх на всіх”.

“Це вже третій етап звільнення за каденції Володимира Зеленського. Перший відбувся у вересні минулого року, коли додому повернулися 35 українців, під час другого – у грудні – повернулися 76 громадян. Нинішнє звільнення демонструє дієвість стратегії Президента та дотримання домовленостей, досягнутих під час саміту в Нормандському форматі у грудні 2019 року”, – повідомляє Офіс Президента України.

Звільнені сьогодні з полону бойовиків на Донбасі українці, зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусу, пройдуть обов'язкову двотижневу обсервацію, зазначили в Офісі президента України.

Як видно з опублікованих фото, процес обміну відбувається за присутності преставників ОБСЄ та Червоного хреста. Обмініювані особи перебувають у медичних захисних масках. Серед обмінюваних є люди, які потребують медичної допомоги - один зі звільнених з полону бойовиків із травмованою ногою відразу після обміну був поміщений у карету швидкої допомоги.

Читайте також: Учасники Мінських переговорів домовились про обмін полоненими на Донбасі

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше Офіс Президента України повідомляв, що учасники переговорів Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі домовились провести обмін полонених до Великодня.

ф1о2о3о4о5о6о7