На Донбасі може виникнути екологічна небезпека

1470811325 У Попасній вкрай ускладнилася екологічна ситуація через відсутність водопостачання у місті.

Про це повідомив голова Попаснянської ВЦА Сергій Шакун, передає Depo.Донбас. Він стверджує, що під загрозою опинилося нормальне функціонування закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільних закладів.

Читайте також: Джерельна вода в окупованій Горлівці може бути токсичною

“Попаснянський РЕМ, який відноситься до ТОВ “ЛЕО”, саботує нормальну роботу та життєдіяльність громади міста,залишаючи в період спеки Попасну без водопостачання. Місто знаходиться на лінії зіткнення,і такими своїми діями чи бездіяльністю керівники зазначених підприємств доводять до критичного стану і так вкрай складну ситуацію в місті”, – написав Шакун. У той же час він не повідомив, скільки днів у Попасній немає води.

Нагадаємо, “Луганське енергетичне об’єднання” (ЛЕО) заявляло, що 23 травня відключить від електропостачання західну фільтрувальну станцію КП “Попаснянський водоканал”, через яку постачається вода в тимчасово не контрольовані Україною райони Луганської області. Також водоканал живиті міто Попасна та прифронтові населені пункти. Причиною відключення є борги у розмірі понад 142 млн грн.