На Донбасі може бути більше жертв через… погоду

Рівень загрози щодо відновлення бойових дій підвищується у зв’язку із сприятливою погодою. Про це в ефірі телеканалу “112Украина” повідомив начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України (МОУ) Вадим Скібіцький.

“Рівень загрози щодо відновлення бойових дій підвищується. Це пов’язано з тим, що зараз сприятлива погода для відновлення активних бойових дій”, – сказав він.

Читайте також: Українські бійці показали, як укріплюють свої позиції поблизу Талаківки (Відео)

Скібіцький також прокоментував інформацію про дискредитацію співробітників Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі. “Ця інформація широко почала з’являтися в мережах Інтернету, на різних сайтах, якщо взяти до уваги, тобто вже повідомлення під назвою “Киплячий котел Донбасу”, автор Владислав Шуригін, який говорить про те, що Олександр Хуг (представник ОБСЄ) не підтримує ті пропозиції, які лунають з “ДНР” і “ЛНР”, зайняв проукраїнську позицію, і не реагує на ті порушення, які нібито мають місце з боку ЗСУ. Ця акція цілеспрямована”, – зазначив він.

Читайте також: Бойовики запланували масштабні провокації, — розвідка

Скібіцький підкреслив, що основне завдання такої акції – це дискредитувати Україну і звинуватити в порушенні мінських домовленостей.

За його словами, вплив ОБСЄ на окупованих територіях зріс в зв'язку з тим, що представили організації об'єктивно розкривають порушення з боку російських військ.

Читайте також: По ЗСУ стріляють снайпери бойовиків (Відео)

"Представники ОБСЄ об'єктивно розкривають ті порушення, які здійснюються з боку російських окупаційних військ, а відповідно це і реакція міжнародного співтовариства, це реакція країн Західної Європи на ті порушення, які є з їхнього боку. Дуже збільшилася рідкість таких порушень, що стосується обстрілів, висунення на лінію зіткнення важкого озброєння, і це все фіксується і доповідається", - зазначив він.