На Донбасі був бій: бійці ЗСУ показали трофеї (Фото)

Українські військові 29 листопада на Луганському фронті під Луганським були змушені відрити вогонь у відповідь на просування до своїх позицій диверсійно-розвідувальної групи російських окупантів.

Про це повідомляє штаб ООС.

Як ідеться в повідомленні, російські окупанти всупереч Мінським домовленостям про режим всеосяжного перемир’я пустили в хід ДРГ, яку вчасно помітили українські військові.

“Після вогневого контакту противник відійшов”, – повідомляє штаб ООС.

У штабі проінформували, що метою ворожої ДРГ було замінування українських позицій, про що свідчать російські міни, які бойовики покинули на місці бою.

Під час огляду шляху відступу ворожої ДРГ було виявлено засоби мінування російського виробництва, зокрема три МОН-50 та споряджений касетний контейнер типу КСФ-1 з мінами типу ПФМ-1, які заборонені Женевською конвенцією. Окрім того, були виявлені особисті речі та бронежилет з позивними “Мартин”, “Худий” та “Григор”, 2 речових мішки, бухта кабелю, 4 магазини, споряджені патронами 5,45 мм“, – йдеться в повідомленні.

Крім того, бійці ЗСУ збили ворожий безпілотник, який 29 листопада перенув лінію фронту під Луганським.

Підходи до українських позицій ворог корегував за допомогою безпілотного літального апарата типу “Гранат”, який входить до комплексу забезпечення дій артилерії “Наводчик 2″. Завдяки зосереджувальному вогню та вмілим діям військовослужбовців батальйону виявлений БПЛА було збито. Матеріали, вилучені із БПЛА, вивчаються відповідними структурами Об’єднаних сил”, – проінформував штаб ООС.

Втрат серед українських військових внаслідок відбиття атаки російських диверсантів немає, підкреслило українське командування.

Штаб ООС опублікував фото трофеїв, які після втечі російських окупантів з поля бою знайшли бійці ЗСУ.