На Донбасі благодійні організації шукають жінку, яку викрали бойовики

A member of a newly-formed pro-Russian armed group called the Russian Orthodox Army mans a barricade near Donetsk airport

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні та Міжнародні місія Червоний хрест намагаються встановити обставини затримання Людмили Сурженко, інваліда дитинства з вадами слуху, на пункті перетину лінії зіткнення в Луганській області.

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на прес-служби міжнародних органзацій.

“Так, нам відомо про цей випадок. На сьогодні ми перевіряємо і уточнюємо інформацію щодо цього інциденту”, – повідомили в прес-службі ООН.

Зазначається, що наразі представники місії не мають інформації про місцезнаходження жінки.

Читайте також: Через загрозу підриву місія ОБСЄ не потрапила в район Світлодарська

Повідомляється, що також до пошуків зниклої приєднався Червоний Хрест. Співробітники організації намагаються зв'язатися з її родичами.

"Ми намагаємося зв'язатися з родиною зниклої, щоб відкрити справу з пошуку цієї людини", - сказали в прес-центрі.

Читайте також: На одному із КПВВ Донбасу чоловік отримав кулю в спину

Вони також пояснили, що розшук зниклих цивільних на окупованих територіях починається МКЧХ тільки після звернення родичів до Комітету. крім того у ЧХ зазначили, що нещодавно вже траплявся схожжий випадок.

"Три тижні тому на Луганському напрямку була подібна ситуація, коли "МГБ ЛНР" затримали жінку з вадами слуху через те, що вона не реагувала на вимоги бойовиків. Її протримали кілька годин, але після з'ясування обставин відпустили", - йдеться у повідомленні.