На ділянці Степне – Гранітне терористи створюють ударну тактичну групу

звантаженняНа південь від Донецька у смузі Степне – Гранітне бойовики створюють ударну тактичну групу, перекидаючи сюди підкріплення та тяжке озброєння. Зокрема, у цей район доставлено близько сорока вантажних автомобілів, а також 24 одиниці бойової техніки та рухомий пункт розвідки і керування підрозділів ППО тактичної ланки. Про це повідомляє координатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук.

На південь від Донецька у смузі Степне – Гранітне терористи продовжують готувати бойові порядки і перекидати підкріплення, створюючи ударну тактичну групу.

«За останні дві доби зафіксовано прибуття в цей район трьох великих конвоїв постачання – всього до 40 вантажних автомобілів, а також 24 одиниці бойової техніки (включаючи 8 одиниць САУ 2С1 «Гвоздика» і 2С3 «Акація» у складі двох вогневих підрозділів, 5 танків, 7 ББМ, а також спеціальні машини, включаючи командно-штабні машини (КШМ)», – зазначає військовий.

Окрім того, в цей район бойовики перекинули рухомий пункт розвідки та керування підрозділів ППО тактичної ланки.

Зазначимо, сьогодні-завтра, 23-24 лютого, донецькі терористи очікують прибуття з Росії підкріплення в живій силі й озброєнні - як мінімум два великі конвої.

Нагадаємо, найбільш складною є ситуація в Маріупольському напрямку. Зокрема, бойовики перекидають тактичні резерви в район населеного пункту Безіменне. Так, упродовж останніх діб сюди доставлено близько 350 бойовиків, близько 20 одиниць броньованої техніки, серед яких 6 танків та 15 одиниць вантажного транспорту.