На деяких дільницях у Закарпатті перераховують бюлетені з помилками

фото: Суспільне Закарпаття

Бюлетені з результатами голосування на двох дільницях Ужгорода перераховують сьогодні у ТВК. Про це Суспільному розповіла голова міської територіальної виборчої комісії Руслана Куберка. Йдеться про ДВК на Православній набережній і вулиці Тлехаса.

Перерахунок почали об 11 годині дня. На одну дільницю, за словами Руслани Куебрки, витрачають близько 5 годин.

"Ми перераховуємо повністю всі бюлетені дільниці №210733 і знаходимо в них значні помилки, які там є. 733 (№210733) вже рахуємо, 749 (№210749) на черзі. Було неможливо встановити результати, тому що в протоколах були значні помилки. І тому приходиться перевіряти. А ще — в дільниці №210733 була пошкоджена упаковка з бюлетенями. Згідно з законом, ми мали їх перераховувати. Будемо перераховувати, напевно, до ранку", — сказала Руслана Куберка.

Перераховують голоси члени ТВК вручну.

Крім Ужгородської ТВК, перераховувати голоси вирішили в Мукачеві та Хусті, каже координатор громадянської мережі "ОПОРА" на Закарпатті Ярослав Гулан. Він розповів, що в обід почався перерахунок в 11 дільницях Мукачева.

"В Хусті вже був перерахунок на одній. Почався ще 26 жовтня, далі була технічна перерва. І 27 жовтня його закінчили. Скарги щодо перерахунку надходять у різних територіальних виборчих комісій, але ми ще не можемо підтвердити , чи ТВК прийме рішення, чи ні. Загалом будь-який кандидат або партія, якщо вони мають підстави, що були якісь суттєві порушення, вимагати від ТВК перерахунку", — пояснив координатор.