На Черкащині можна буде почути оновленого Шевченка

df83971673de5c8e71ca1e2645718dadВсеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка “Ше.Fest”, який відбудеться в Моринцях, що на Черкащині, 22-23 серпня, – унікальна подія, де кожен зможете наживо “почути” Шевченка у виконанні відомих українських гуртів.

“Тінь Сонця”, “ВЕРЕМІЙ2, “ФІОЛЕТ”, “ФЛІТ”, Дримбададзиґа”, “ВІЙ”, “Друже Музико”, “Merva”, “Latur”, “Колір Ночі”, “Мрія Життя”, “Хочу ЩЕ!”, 2Оркестр Гарррного Настрою2, “Сонце В Кишені”, “Троє На Дивані “та інші уже готують пісні на слова Тараса Шевченка.

Крім музичної сцени, на відвідувачів “Ше.Фесту” чекає Просвітницька галявина просто неба. Про Шевченка, російсько-українську війну, реп, кобзарську справу, казки, повстанські рухи відвідувачам розкажуть голос Майдану, колишній міністр культури Євген Нищук, казкар Сашко Лірник, історик та письменник Роман Коваль, кобзар Михайло Коваль, земляк Шевченка письменник Василь Шкляр, художник Михайло Дяченко та інші.

Нічний кінозал змусить глядачів пережити три історичні трагедії для українського народу – розстріл кобзарів у 1933-му (“Поводир” Олеся Саніна), депортацію кримських татар у 1944-му (“Хайтарма” Ахтема Сейтаблаєва) та фільм-відкриття фестивалю про оборону Донецького аеропорту у 2015-му (“Добровольці Божої чоти” Леоніда Кантера та Івана Яснія).

Також на відвідувачів чекають майстер-класи, театральні постановки, екскурсії Черкащиною, дитяча галявина, українські бойові мистецтва, зустрічі з сучасними героями російсько-української війни, величезна ватра та багато іншого.

Зібрані на фестивалі гроші передадуть на підтримку українських військових.

Більше інформації на офіційному сайті – shefest.org.ua.