“На борту перебували найкращі працівники” – у МАУ не вірять ні в технічну несправність судна, ні в помилку пілотів (Відео)

Скріншот відео
Скріншот відео

На борту літака МАУ, який впав під Тегераном, загинуло 9 членів екіпажу. У МАУ кажуть, що це були їхні досвідчені колеги, посилений екіпаж, який не міг припуститися помилки.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зважаючи на складність і тривалість маршруту, на нього обрали найкращих. Це був посилений екіпаж. “На борту перебували наші найкращі працівники”, – каже президент МАУ Євген Дихне. Саме в аеропорту Тегерана, який вважається технічно складним, відбувалося навчання пілотів Міжнародних авіаліній, які кермували Боїнгами 737.
У складі екіпажу був Олексій Наумкін – інструктор, який мав 12 тисяч годин нальоту. Володимир Гапоненко пройшов шлях від бортпровідника до командира екіпажу, і мав 11 тисяч нальоту. Гапоненка, і Наумкіна навчав літати інструктор Сергій Вахрін.
Про колишніх студентів в нього найкращі спогади. “Олексій навіть останнім часом літав пілотом-інструктором. Можу сказати, що підготовка у них дуже хороша. З такою ситуацією, як відмова двигуна, будь-який з них справлявся без проблем”, – каже він. Бортпровідники Марія Микитюк та Денис Лихно закінчили НАУ у 2018 році. Маша відмінниця, любила небо і пишалася своєю роботою. Денис – шибайголова, міг усе вивчити за одну ніч. “Надзвичайно світле дитя. Усміхнене завжди. Відповідальна, чесна, порядна. Дитина, яка мала величезний потенціал і завжди мріяла про небо”, – згадує викладачка університету Ірина Тюрменко. Пасажирок з України на облавку боїнга було дві – Олена Малахова, директорка авіакомпанії, що займалася вантажними авіаперевезеннями.
У фейсбуці її загибель підтвердив чоловік: “Помоліться, не хотів публічності, але думаю, що треба помолитися за мою Лєну і всіх загиблих”. Ще одна пасажирка Ольга Коб’юк літала навідати доньку, заміжню за іранцем.