На борді у Запоріжжі прославляють сталінського організатора та виконавця політичних вбивств

фото із мережі Фейсбук
фото із мережі Фейсбук

У Запоріжжі нахабно вшанували вбивцю лідера ОУН. Про це у мережі  Facebook повідомив місцевий активіст Олександр Лебідь, передає Depo.Запоріжжя.

На борді, що встановлений на в’їзді до Хортицького району Запоріжжя, – портрет керівника радянських диверсантів, вбивці лідера ОУН Євгена Коновальця – Павла Судоплатова. Та напис російською мовою: “Павло Анатолійович Судоплатов. Народився 7 липня 1907 року в м. Мелітополь. 111 років. Боротьба триває”.

“Запорізька обласна рада, а скажіть, борд з мордою агента КДБ Судоплатова, який вбив лідера ОУН Коновальця и написом “Борьба продолжається” це нормально? СБУ навіть не тегаю – до спини їм те”, – прокоментував нахабну витівку невідомих автор фото.

Упродженець Мелітополя Судоплатов – керівник радянських закордонних диверсійних спецслужб. Брав безпосередню участь у розробці та виконанні гучних політичних убивств опонентів сталінського режиму та радянської влади. Убивця лідера ОУН Євгена Коновальця. Помер у 1996 року в Москві. З початком російської агресії проти України у ватних пабліках часто розміщували його фото з погрозами на адресу українців, мовляв, з вами буде те саме, що з Коновальцем.