На батальйон територіальної оборони треба понад 4 мільйони 700 тис. грн (Відео)

P4170037-n«Програму матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Тернопільської області» затвердили депутати обласної ради сьогодні, 17 квітня.

Читайте також. Дев’ятеро дітей відзначили за малюнки на честь 200-ліття Тараса Шевченка (Відео)

Орієнтовно на виконання програми необхідно понад 4 мільйони 700 тис. гривень. Цей документ розробили, відповідно до Закону України “Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” та Указу Президента України “Про затвердження Положення про територіальну оборону України”.

Нюанси пояснив депутатам, на їхнє прохання, тимчасово виконуючий обов’язки Тернопільського обласного військового комісара - полковник Володимир Катинський.

Співрозробниками програми були Тернопільський обласний військовий комісаріат і сектори мобілізаційної роботи, з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Тернопільської облдержадміністрації.

- Мета програми - здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу утворюваного батальйону територіальної оборони області засобами захисту, зв'язку та предметами речового майна і спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань щодо захисту державного суверенітету і незалежності України, - пояснив полковник Володимир Катинський.

Завдання на формування батальйону територіальної оборони поклали на військовий комісаріат.

- Наразі він не сформований, але у разі надходження вказівки, ми візьмемося до її виконання. Після формування батальйону територіальної оборони, особовий склад повинен пройти бойове злагодження і після чого йому будуть поставлені завдання щодо його призначення, — додав пан Катинський.

Довідково. Програма передбачає комплексне розв'язання проблем матеріально-технічного забезпечення особового складу батальйону територіальної оборони області. Реалізовувати її будуть упродовж 2014 року. Фінансуватимуть програму із коштів обласного бюджету та грошей із інших джерел.