На АЗС Тернополя з цистерни витікало пальне (Фото)

ф7Зріджений газ, що витікав із цистерни, міг спричинити вибух.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, повідомлення про витік газу надзвичайники отримали ввечері 29 квітня.

З’ясувалось, що газ виходить через несправний клапан. Рятувальники і поліція обмежили доступ до місця потенційної небезпеки. Через шість годин вона минула – несправний клапан замінили.

Ось що повідомили про цю надзвичайну ситуацію рятувальники:

29 квітня о 21:10 до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про витік газу з наземного газового резервуару на території однієї з АЗС у м. Тернопіль. На момент виникнення надзвичайної події в резервуарі містилось 7,3 м.куб зрідженого газу (пропан-бутан). Попередня причина витоку газу – вихід з ладу аварійного клапана на резервуарі.

До місця події було направлено 4 одиниці спеціальної аварійно-рятувальної техніки, 14 чол. особового складу, а також служби взаємодії. По прибуттю, об’єкт відключили від електропостачання, здійснили огородження небезпечної території та силами патрульної поліції обмежили туди доступ сторонніх осіб. Рятувальники слідкували за пожежною безпекою на місці події, готові в будь-який момент до реагування, на випадок ускладнення обстановки. Також співробітники ДСНС здійснили обхід прилеглих житлових будинків, провели інформування мешканців про ситуацію, що склалася та проінструктували, як діяти, аби не наражатися на небезпеку.

30 квітня о 03:20 витік газу ліквідовано шляхом заміни аварійного клапана. Потерпілих внаслідок цієї надзвичайної події не виявлено.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9