На Аскольдовій могилі поховають бійця Горана, який не увійшов у “Небесну сотню”

indexУ суботу, 5 квітня, о 11:30 на Аскольдовій могилі в Києві відбудуться похорони згорілого в Будинку профспілок активіста Майдану, який називав себе Боєць Горана. Про це в четвер, 3 квітня, на прес-конференції повідомив начальник штабу Національної гвардії Володимир Волков, передає кореспондент НБН.

«Близько 11:30 відбудеться похорон на Аскольдовій могилі чоловіка, який зареєструвався під псевдонімом Боєць Горана, «Білий Молот», одного з активістів Майдану. Близько 10:00 біля Українського дому розпочнеться хода до Аскольдової могили, куди ми запрошуємо всіх охочих прийти проводити в останню путь одного з бійців Майдану», – сказав пан Волков.

Також він повідомив, що юнак загинув під час пожежі в Будинку профспілок, і досі не вдалося знайти нікого з родичів померлого. «Відомо лише, що йому було від 23 до 25 років і він належав до організації «Білий Молот», – додав начальник штабу.

Крім того пан Волков повідомив, що кошти на похорони були зібрані силами благодійного фонду «Коло» і що збір коштів на ідентифікацію інших нерозпізнаних загиблих триває.

Зазначимо, загиблий не був внесений у списки Небесної сотні, оскільки до цього дня не вдалося встановити його особу.