На 15 березня заплановані 9 “зелених” коридорів – Верещук (Відео)

В Україні 15 березня з 9:00 відкриваються дев’ять гуманітарних коридорів для евакуації мешканців населених пунктів, постраждалих унаслідок російського вторгнення.

Про це повідомила у відеозверненні віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Зокрема, запланована на сьогодні евакуація цивільних і з Маріуполя, звідки 14 березня російські окупанти вперше з початку війни випустили 1’60 приватних авто з мешканцями міста.

Із Бердянська до міста Маріуполя вийде гуманітарний вантаж – десятки тонн води, медикаментів, продуктів для людей, які дуже цього чекають. А на зворотному шляху транспорт забере жінок, дітей і всіх, хто потребує, із Маріуполя в Запоріжжя», – повідомила віце-прем’єр-міністр.

У Київській області відкриваються коридори за такими напрямками:

Із сіл Богданівка та Нова Богданівка в напрямку міста Бровари.

Із села Бобрик у напрямку міста Бровари.

«Ми знаємо про величезну проблему в Іванкові, працюємо над цим маршрутом. Щиро сподіваюся, що вже завтра нам вдасться відкрити цей гуманітарний коридор», – додала Ірина Верещук.

У Сумській області 15 березня запланована евакуація з міст Суми, Тростянець, Шостка, Лебедин та Конотоп до Полтави.

У Харківській області погоджено гуманітарний коридор із села Оскіл.

«Хочу запевнити, що вся інформація, яку ви подаєте у Фейсбуці та іншими каналами, приходить до нас і ми її обробляємо. Обіцяємо, що не залишимо нікого. Ми пам’ятаємо, знаємо й дуже хочемо вас врятувати», – наголосила віце-прем'єр-міністр.