Митрополита Володимира поховали в Києво-Печерській Лаврі (Фото)

11Предстоятеля УПЦ МП митрополита Володимира було поховано на території Києво-Печерської Лаври. Про це повідомили в прес-службі УПЦ МП.

«7 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Заупокійну літургію та відспівування спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира», – йдеться в повідомленні.

За інформацією УПЦ МП, місцеблюстителю співслужили: представники Помісних Церков: Контантинопольської – митрополит Едмонтонський і Західної Канади Іларіон, архієпископ Телмісоський Іов, Єрусалимської – митрополит Вострський Тимофій, Руської – митрополит Волоколамський Іларіон, Грузинської – митрополит Зугдідський і Цаїзьський Герасим та митрополит Некреський Сергій, Сербської – єпископ Моравічський Антоній, Польської – архієпископ Люблінський і Холмський Авель, Американської – єпископ Толедський Олександр, Руської Православної Церкви Закордоном – архієпископ Берлінський Марк, митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, єпископат Української Православної Церкви,  чисельне духовенство.

«Після відспівування тіло Блаженнішого Митрополита Володимира Хресною ходою було перенесене і поховане перед храмом Різдва Божої Матері, що на Дальніх печерах Лаври», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, предстоятель УПЦ МП митрополит Володимир помер у суботу 5 липня 2014 року на 79 році життя.