Митрополит Василій Семенюк у новому храмі охрестив Софійку Українець (Фото)

осн22Освячення нового храму Успення Пресвятої Богородиці відбулося 29 листопада у с. Грушка Кам’янець-Подільського району на Хмельниччині.

Чин освячення здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ.

Читайте також. Переносні престоли-іконостаси для відправ у зоні АТО виготовили у Тернополі (Фото)

Храм будували при допомозі жертводавців та активних парафіян. Власне, їм архиєрей дякував після Святої Літургії та нагородив подячними грамотами. Також владика особисто допомагав матеріалами і коштами, щоб до настання морозів відкрити святиню.

Настоятелем церкви став отець Тарас Хом’юк, а на спільну молитву у новому храмі прибули всі священики Кам’янець-Подільського деканату на чолі із деканом отцем Антоном Федиком. У Святій Літургії взяли участь голова Кам’янець-Подільської райадміністрації Володимир Барановський і близько 120 вірних.

Читайте також. Як священики з Козової у зоні АТО бійців «Правого сектору» сповідали (Фото)

У пастирському слові високопреосвященний Василій зробив акцент на потребі молитви та заохотив вірних до участі у Святих Тайнах, які священик уділятиму у святині. На його думку, Україні потрібні люди, які каються та прагнуть чинити добро.

– Якщо в кожному українському серці знайдеться місце для Бога, тоді в Україні буде мир і спокій, – наголошує митрополит.

Владика просив вірних молитися за учасників АТО, а оскільки багато військовослужбовців є конкретно із цього села, провів молитву за них. Відтак відбулося освячення дзвіниці і дзвонів. Владика вперше у храмі уділив Святу Тайну Хрещення Софійці Українець.

Софія Левицька