Митрополит Семенюк розповів про особливості цьогорічної прощі у Зарваниці за участі Глави УГКЦ (Відео)

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь Семенюк
Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь Семенюк

19 та 20 липня у Марійському духовному центрі у Зарваниці на Тернопільщині відбудеться традиційна Всеукраїнська та молодіжна проща. Цього року молитовний похід і Богослужіння приурочені 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля і спрямовані проханнями до Бога за мир і спокій в Україні, повідомляє TV-4.

Організатори закликають усіх охочих приєднатись до спільної молитви.

- Для того, щоб пройшла війна, щоб запанував мир, щоб Україна була ціла, неподільна, ми організовуємо прощу до Зарваниці. Тисячі і тисячі людей будуть йти пішки, і хочемо випросити в Бога тої ласки для України, - розповідає архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Василь Семенюк.

Проща присвячена 25-й річниці виходу УГКЦ з підпілля і покликана вшанувати мучеників, які постраждали у період переслідування церкви.

- Ця проща є особливо, бо буде ще раз згадувати свідчення мучеників нашої церкви в час переслідування, бо це є період, де засвідчується правдивість церкви, - додав декан Тернопільський та синкел у справах стратегії розвитку УГКЦ у Тернопільсько-Зборівській єпархії отець Віталій Козак.