“До миру на Донбасі не призведе”, – Кучма про “формулу Штайнмаєра”

ф1“Формулу Штайнмаєра” представник України у ТКГ Леонід Кучма вважає пасткою для України.

Про це він прямо заявив під час виступу в Чернігівському університеті, пише Укрінформ.

“Формула Штайнмаєра до миру на Донбасі не призведе, бо це не формула миру”, –  сказав другий Президент України.

Леонід Кучма пояснив, що так звана “Формула Штайнмаєра” може стати політичною пасткою для України.

“Це формула на час політична або така – а раптом ми дотиснемо українців, вони на неї погодяться, і ми розвернемося… Це взагалі “здати нас з потрохами”, так би мовити “, – пояснив Кучма небезпеки “формули Штаймаєра” для України.

Постійний представник України на переговорах у Мінську підкреслив, що проведення на окупованому Донбасі виборів без попереднього виведення військ, роззброєння бойовиків і контролю українського кордону - це повний абсурд- це повний абсурд, бо за нинішніх умов контролювати виборчий процес туди не поїдуть ні спостерігачі, ні журналісти.

Читайте також: Офіс Кучми опублікував офіційний документ, який представник України підписав у Мінську 1 жовтня (Документ)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 1 жовтня під час переговорів у Мінську Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі офіційний представник України Леонід Кучма підписав лист на ім’я представника ОБСЄ в ТСК Мартіна Сайдіка. Лист містить виклад «формули Штайнмаєра». Як сказано в ньому, «текст щодо імплементації так званої «формули Штайнмаєра» щодо імплементації її в українське законодавство», був «погоджений дипломатичними радниками глав держав і урядів України, ФРН, Франції і Російської Федерації.