Миротворця Ігоря Киналя немає з нами вже шість років

galleryШість років з дня загибелі старшого лейтенанта внутрішніх військ Ігоря Киналя минуло сьогодні, 17 березня. Життя 25-річного юнака обірвалося під час миротворчої місії в Косово.

Читайте також. Корвет “Тернопіль” нині блокують до 20 бойових одиниць Чорноморського Флоту Росії

У церкві Успіння Пресвятої Богородиці за загиблим правоохоронцем відправили поминальну службу. Молитвою пом’янули солдата і на його могилі, що на кладовищі у Підгородньому. У Тернопільській спеціалізованій школі №3, де навчався Ігор, теж відбулося покладання квітів, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області. На фасаді закладу – меморіальна дошка загиблому миротворцю.

Підтримати рідних прийшли працівники обласного управління внутрішніх справ, військові внутрішніх військ, друзі, товариші, знайомі Ігоря Киналя.

Читайте також. “Ми Разом – Мы вместе”: на заклик музикантів відгукнулися всі міста України (Відео)

Добрими і щирими словами згадували солдата його бойові побратими.

- Подвиг Ігоря Киналя - це приклад для виховання молодого покоління військовослужбовців, - каже начальник відділу виховної роботи військової частини Золочева Євстахій Моспан.

Мати Ігоря - Любов Дмитрівна, каже, що кожен день, прожитий без сина, – це нестерпний біль і гірке усвідомлення, що нічого змінити уже не можна. Але жінка вдячна усім за те, що пам’ятають про подвиг її дитини, що намагаються зберегти про нього найсвітліші й найкращі спогади.

Читайте також. Закликають усіх бути пильними – на Тернопіллі перебувають диверсанти

- Мій син віддав життя за мир і спокій чужого народу, проте й наша держава сьогодні переживає не найкращі часи. Так не хочеться, аби ми втрачали своїх дітей, щоб матері не хоронили своїх синів і дочок, - наголошує Любов Киналь.