«Миколай на Континенті» мандрував західними областями України

Напередодні новорічно-різдвяних свят Компанія «Контінентал Фармерз Груп» докладає зусиль, щоб потішити дітей на території своєї присутності солодкими пакунками. Уже традиційний для аграріїв проект «Миколай на Континенті» і цього року подарував радість малечі в західних регіонах. Охопила ініціатива понад 300 населених пунктів та 42 тис. діток. Проект є одним із наймасштабніших у році, його бюджет становить понад 1,5 млн грн.

«Напередодні свята наші регіональні представники перетворюються на помічників святого Миколая — саме вони допомагають доставляти набори гостинців у дитячі садочки і школи. На цей проект ми чекаємо ледь не весь рік, адже надзвичайно приємно бути причетними до цього світлого свята та робити щасливішими тисячі дітей. Ми ретельно добираємо дизайн упаковки, укомплектовуємо пакунки. Цьогоріч приблизно 14 тонн солодощів відправилось у п’ять областей Західної України, де Компанія “Контінентал” обробляє землі», — поділилась координаторка проекту, провідна менеджерка соціально-інвестиційного відділу Компанії «Контінентал» Наталія Мельник.

Компанія продовжує тримати вектор на реалізацію соціальних ініціатив, зокрема у сферах спорту, інфраструктури, духовності, медицини та культури. Впродовж 11 місяців цього року «Контінентал» спрямував на їхнє втілення понад 26 млн грн.

Влада Брикса.