Микола Янович знову почесний пенсіонер України? Український суд у цьому не має сумніву (Документ)

Азаров-привітВідновити виплату пенсії Миколі Азарову – таке рішення прийняв Подільський райсуд столиці України. Пенсія в екс-прем’єра – понад 17 тисяч гривень.

Про факт такого рішення суду повідомив віце-прем’єр-Павло Розенко, опублікувавши документи.

Він таким рішенням обурився і додав, що Пенсійний фонд уже подав апеляцію на таке рішення суду.

“Ну ось поки всі жваво обговорюють початок політичного сезону з усім тим брудом, що виливається за останні дні, за “кулісами подій” повільно але послідовно відбуваються ну явно “контреволюційні дії”! “Колишні” підняли голову і за допомогою окремих судів перейшли у наступ.

Доповідаю громаді: Подільський районний суд міста Києва зобов’язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову. Нагадаю, що ми припинили нараховувати і виплачувати йому пенсію ще на початку 2015 року. Чекаємо аналогічного рішення українських судів по Януковичу та Пшонці?

Я категорично проти таких рішень! Позиція залишається незмінною: колишні очильники режиму Януковича не будуть отримувати пенсійні виплати від нашої держави!

Тому, апеляція Пенсійним фондом України до Київського апеляційного суду вже подана. Звертаюсь до громадськості та ЗМІ взяти під особливий контроль судові засідання у цій справі!", - написав Розенко.

Читайте також: Азарову повернули пенсійний рахунок в українському банку

Нагадаємо, раніше український суд зобов'язав повернути і розблокувати банківський пенсійний рахунок екс-прем'єра. Павло Розенко стверджував, що грошей на цьому рахунку нема.

Із листопада 2014 року після втечі Азарова, Януковича та інших екс-високопосадовців із України, їм і надалі нараховували пенсію. Після скандалу за це взялись в МВС.

Рішенням суду від 4 березня Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова. Відповідне рішення суду розміщено в Єдиному реєстрі судових рішень.

У визначенні суду Микола Азаров перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду в Шевченківському районі Києва і з 6 лютого 2008 р. отримує пенсію, призначену відповідно до норм Закону «Про статус народного депутата» в розмірі 17 252,84 грн, а виплата здійснюється 11-го числа кожного місяця шляхом перерахування суми на рахунки в ПАТ «Ощадбанк» ТВБВ 10026/159.

 

ф1ф2