Микола Азаров заявив про пограбування: новий поворот у справі про знайдені в Києві “скарби” прем’єра-утікача (Відео)

ф12Після демострації Національною поліцією України знайденого під час обшуку в одній із київських квартир, колишній екс-прем’єр Микола Азаров начебто упізнав у вилученому своє майно. Однак при цьому заявив, що його, мовляв, пограбували.

Повідомив про це адвокат Миколи Азарова.

За твердженням колишнього прем’єр-міністра України, який втік до Росії, поліція, мовляв, показала копію картини Миколи Рєпіна, а в Азарова був оригінал.

На показані вчора МВС речі Азаров зреагував гнівним постом у Фейсбуці, де серед іншого, написав таке:

“Я не вважаю себе винним і не збираюся ні перед ким виправдовуватися. Я ні в кого нічого не вкрав. Жоден суд не визнав мене винним у вчиненні будь-яких злочинів. Навіть сам київський режим за три роки не зумів нічого придумати проти мене.

Так на підставі якого права і закону з квартири, мені не належить, вилучаються речі можливо мої, а можливо не мої? Немає жодної причини, з якої я б став відмовлятися від належних мені по праву моїх особистих речей, і я буду через суди домагатися їх повернення, але зараз після перегляду фотографій я не зможу підтвердити або спростувати приналежність всіх тих речей, які були показані.

Наприклад, «Портрет дівчини», приписуваний Тропініну, про який з «помпою» повідав у фейсбуці Аваков, я бачив перший раз у своєму житті і його ніколи у мене не було.

Я дійсно збирав книги і у мене в будинку, в якому бували сотні людей, була велика бібліотека з приблизно 5 тис. томів, з яких близько двох десятків було старих книг з історії реформ Олександра II, Столипіна, Вітте, Коковцова, але для того, щоб сказати мої вони чи ні я повинен побачити назви книг, а були показані тільки обкладинки".

Читайте також: Знайшли «скарби Азарова»: у базарних сумках цінностей на мільйони (Фото)

Нагадаємо, про те, що в одній із київських квартир знайдені цінності і документи, що належать колишньому Прем-’єр-міністру Миколі Азарову, який втік з України, повідомила учора Національна поліція.

Читайте також: З’явилося відео обшуку у підпільній квартирі Азарова, набитій скарбами (Відео)

Очільник Нацполіції виклав у мережу фото частини знайдених при обшуку цінностей, а потім показав їх і на прес-конференції.

Про новий поворот у справі - у сюжеті ТСН.