Микола Азаров назвав мету Росії на виборах Президента України (Відео)

1Чим ближче до виборів Президента, тим активнішими стають ті, хто будь-якою ціною намагаються не допустити, щоб Петро Порошенко знову очолив країну. Особливо активізувся так званий «уряд в екзилі», який втік у 2014 році з України в Москву, зокрема Микола Азаров, Володимир Олійник. Вони створили так званий «Комітет порятунку України».

Через «своїх людей» в Україні, щоб досягнути мети, спрямувати злість народу на одну особу — Порошенка й знову прийти до влади, повторюють без кінця: газ подорожчав, зарплати й пенсії малі, ціни ростуть, не всі дороги поремонтовані, в Україні діти хворіють на кір — винен Президент. Критика — благодатний грунт, щоб здобути собі популярність серед тих людей, які або не знають, або ж знати не хочуть, що Президент не відповідає ані за ціну на газ, ані за дороги, ані за поширення кору в державі. Прямий його обов’язок — оборона, зовнішня політика, національна безпека. На решту питань він може впливати частково: десь має таку можливість — не підписує той чи інший законопроект, десь її не має, коли йдеться про вартість газу.

Якраз із завданнями, які за Конституцією йому належить виконувати, Порошенко справляється, що й злить московських «екзіливців».

— Подумайте тільки — наша країна вийшла із жахливої ситуації у 2014 році, — каже політолог Олександр Палій. — Подивіться на Сирію, де російські війська й 60 відсотків країни — руїна, половина населення — біженці. Ми стояли на порозі такої ситуації. Необхідно було докласти титанічних зусиль, щоб «пробудити» західні країни й примусити їх побачити явне — агресію Росії проти України.

Петро Порошенко перші місяці після обрання на посаду не виходив з літака — відвідував країни Заходу й Сходу, щоб донести інформацію про війну в Україні. Треба бути наївним, щоб не розуміти: розвідка розвинених держав добре знає, що відбувається й доносить це до керівництва держав. Але є бізнес і приватні інтереси країн — дешевий російський газ, лобісти, які за великі гроші відстоюють позицію Москви, куплена за мільйони доларів преса, яка переконує в тому, що Кремль «білий і пухнастий» і допомагає встановлювати демократію на сході України. Напочатках великі й сильні держави світу закривали очі на наші біди й були дуже глибоко стурбовані, сильно занепокоєні й більше нічого… Вичікували, прислухалися, як поводитиме себе нова влада: здасться одразу Москві, щоб жити спокійно, чи боротиметься за державність. Можна лише здогадуватися, як потрібно було вести перемовини з цими країнами, щоб вони погодилися підтримувати санкції проти Кремля. Чимало експертів каже, що зокрема й за допомогю цих санкцій Путіна Можна ще стримати від прямої агресії. Нині нам навіть зброю дають. Це — робота Президента.

Володимир Путін кілька разів повторював у прямому ефірі, що буде домовлятися будь з ким тільки не з Порошенком, бо знає, що той не піде йому на поступки. Колишні регіонали, що утворити фейковий уряд у Москві, досі мовчали. Аж днями Микола Азаров висловився прямо. Його слова зафіксовані на відео. А віце-спікер парламенту Ірина Геращенко оприлюднила скрін із Фейсбуку зі словами: «Уперше передрукую Азірова. Путінські діпутати Держдуми біснуються, що ще 5 років Порошенка це — «пять беспросветных лет». 2019 рік — вибори між Порошенком і колективним Путіним. Це не метафора, а реальність. І ім’я цьому колективному Путіну — легіон, батальйон кандидатів, що 5 років просиділи в кущах, дезертири».

510493

Колишні регіонали прагнуть повернутися. Тільки під чиїми прапорами вони прийдуть і на чиїх танках нестимуть «порятунок»?

Тіна ВЛАД.