Ми вимагаємо дотримання прав українців, які працюють у Польщі – Колектив театру виступив на захист колеги

5d482cd90dab3На захист свого колеги Юрія Чоботарьова, якого побили в ресторані в Познані в Польщі виступив колектив Театру Польського.

Ось що йдеться в їхній заяві: “Ми вимагаємо дотримання прав українців, які працюють у Познані та Польщі – і на сцені, і в повсякденному житті. Сподіваємося, що нападом займуться, а винний понесе покарання. Юрію, ви можете розраховувати на нашу підтримку!”.

Українського актора побили в познанському ресторані, де він працював, пише Onet.pl. Юрій Чеботарьов – український актор, випускник театрального відділення Харківського університету мистецтв. Протягом останніх трьох років він проживав у Познані, виступаючи в Театрі Польському. Робота в театрах не дала йому можливості легально перебувати в Польщі, тому він знайшов постійну роботу в піцерії “Тіволі”.

Коли робота в ресторані почала заважати грі на сцені, Чеботарьов вирішив звільнитися. Однак завідувач ресторану відмовився виплачувати йому зароблене, а коли українець викликав поліцію – вдарив його головою, зламавши ніс.

Після прибуття поліції менеджер виплатив платню, проте заперечував факт побиття. На прохання потерпілого поліція викликала швидку допомогу і проінструктувала його про можливість скласти заяву.

Керівництво ресторану заявило, що “проводить внутрішнє розслідування”. “У той же час, ми хотіли б підкреслити, що серед наших співробітників майже половина є українцями, деякі з яких виконують управлінські функції, тому говорити про дискримінацію за національністю вкрай несправедливо”, – заявили вони