“Ми – теж українці та патріоти”, – вчителька з Луганщини після відвідин Тернопілля (Фото)

Діти з Луганщини побували в Почаєві
Діти з Луганщини побували в Почаєві

З дітьми з Біловодського району Луганської області, які відпочивали на Тернопільщині під час різдвяних свят, зустрівся виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак.

Спілкування з юними гостями відбулося сьогодні, 12 січня, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Як діти з Новоайдара на Тернопіллі провели незабутні 10 днів канікул (Фото)

– Нам дуже приємно, що ви завітали на Тернопільщину. Я вірю, що цей візит не останній, зі свого боку ми зробимо усе можливе, щоб започаткувати відвідини Тернопілля не лише під час свят, а й в інші пори року. Особливо привабливий наш край влітку. Нехай ті негаразди, що вирують на території нашої країни, підуть в історію і ми нарешті заживемо спокійно, – наголосив Іван Крисак.

Група дітей у кількості 20 дітей і двох супроводжуючих, яка прибула із Біловодського району Луганської області, перебувала на Тернопільщині з 5 до 12 січня. За цей час гості зі сходу встигли ознайомилися з історією та культурними пам’ятками Теребовлі, саме там проживали діти, побувати у Зарваниці, Почаєві, Збаражі, Львові. Завершується перебування юних гостей з Біловодського району екскурсією Тернополем і святковою програмою.

Читайте також. Більше 4 тисяч дітей відвідали благодійні ранки у Тернополі (Фото)

Діти зазначили, що на Тернопільщині їм дуже сподобалося. Під час зустрічі з Іваном Крисаком вони зачитали вірш «Від сходу і до Заходу – калина», колядували та віншували.

– Ми дякуємо усім, хто опікувався нами, за гостинність і турботу, – наголосила керівник групи Лариса Супрун. – Ми повеземо до себе на Луганщину частинку Тернопільщини, розповімо усім знайомим, друзям і батькам, який це гостинний край. Хочемо, щоб частинка нашої землі залишилася з вами, тому прийміть від нас дарунок – рушник, який вишивала вчителька з нашої школи – педагог із 50-річним стажем. Цей рушник символізує єдність наших областей, адже з одного його кінця надпис «Луганщина», з іншого – «Тернопіль Різдво-2015». Від голови райадміністрації прийміть вазу, на якій зображений символ Біловодського району. Ми віримо, що схід і захід – це єдина Україна. Ця поїздка нас оновила, змусила переглянути погляди на життя та історію. Хочемо запевнити, що ми – теж українці та патріоти.

Відтак виконувач обов’язків голови облдержадміністрації побажав групі щасливо дістатися до Біловодська та вручив гостям солодкі подарунки.

Софія Левицька