Ми робимо все, щоб ліквідувати бойовиків “Стрєлка“ – Порошенко

1 Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості виваженого, професійного підходу у проведенні антитерористичної операції. Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

“Коли в рамках проведення операції віддається команда „Вперед!“, то їй передує добре проведена розвідка, добре озброєння бійців, робиться все, щоб уникнути жертв серед мирного населення і військовослужбовців”, — сказав Глава держави. Таким чином він відповів на питання журналістів щодо темпів проведення АТО у Донецькій і Луганській областях.

“Сьогодні нам потрібні чітка військова дисципліна, взаємодія з іншими частинами Збройних Сил, взаємозв’язок та неухильне виконання поставлених завдань”, — наголосив Президент. Він зазначив, що тримає на контролі підготовку військових операцій.

Глава держави констатував, що поліпшення координації дій військових вже дає позитивні результати. “Сьогодні ми ведемо рішучі дії і успішні операції по відновленню оборони державного кордону. Сьогодні ми робимо все для того, щоб взяти в кільце Слов’янськ і ліквідувати бойовиків під керівництвом „Стрілка“, які чинять збройний опір українським військовим”, — сказав він.

Президент підкреслив, що у своїх діях військові виходять з головної вимоги — уникнення жертв серед мирного населення і військових.

Нагадаємо, вчора повідомлялося про обстріл бойовиками густонаселених житлових районів Слов'янська та Краматорська.

Також нагадаємо, раніше у військовій розвідці зазначили, що в Слов’янську, де триває активна фаза АТО, залишилося не більше 7 тисяч мирних мешканців.