“Ми Разом – Мы вместе”: на заклик музикантів відгукнулися всі міста України (Відео)

скайРолик “Ми Разом – Мы вместе”, який створювали українці зі всіх куточків нашої країни, презентував гурт С.К.А.Й. На заклик музикантів відгукнулися всі міста. Є там кадри і з Тернополя.

Нагадаємо, цю групу заснували у Тернополі. Тепер музиканти працюють у Києві.  Стурбовані ситуацією в Україні, музиканти нещодавно закликали шанувальників допомогти створити новий кліп. Причому долучитися всім до спільної роботи треба було максимально оперативно. Про це просив соліст гурту Олег Собчук у соцмережі «Фейсбук».

Читайте також. Гурт С.К.А.Й. хоче кліпом об’єднати Україну. Допомогти можуть усі

Усіх прихильників команди і просто жителів міст України – особливо південних, з Республіки Крим та зі Сходу України, тобто тих, хто виступає за Єдину Україну, просили написати на аркуші паперу “Ми Разом – Мы вместе”, стати на фоні назви міста і зняти це відео на мобільний. А згодом – надіслати запис за вказаною електронною адресою. Як пояснив тоді фронтмен гурту, із цього матеріалу планували змонтувати кліп.

Робота вже готова. Ви можете її переглянути хоч зараз. Це - кліп на пісню “Ми Разом- Мы вместе” із нового альбому С.К.А.Й. під назвою “Край Неба”.