Ми працюємо над тим, щоб швидше повернути в Україну кошти “режиму Януковича” – голова МЗС Австрії

 imagesГолова Верховної Ради України Олександр Турчинов зустрівся з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом і Міністром закордонних справ Австрійської Республіки Себастіаном Курцом. Турб’єрн Ягланд від імені Ради Європи висловив чітку позицію: Європа підтримує територіальну цілісність Украіни. Про це повідомила прес-служба Верховної Ради України.

У свою чергу Турб’єрн Ягланд від імені Ради Європи висловив цілковиту підтримку новій владі України.

“Ми бачимо, що Україна рухається в напрямку до побудови справді демократичного суспільства та вітаємо ті реформи, які ваш Уряд впроваджує”, – зазначив він.

“Ми тут, щоб висловити вам нашу чітку позицію: ми підтримуємо територіальну цілісність Украіни”, – сказав Т. Ягланд, додавши, що Рада Європи готова направати своїх спостерігачів до Криму якнайшвидше.

Окрім того, Міністр закордонних справ Австрійської Республіки Себастьян Курц нагадав, що австрійський уряд одним із перших ввів фінансові санкції проти високопосадовців, які були причетні до кровопролиття в Києві. “Австрія працюватиме над тим, щоб швидше повернути ці кошти до України”, – сказав він.