“Ми повинні отримати відповідь”, – Єрмак про підсумки переговорів “нормандської четвірки”(Відео)

Фото – Укрінформ

В ході зустрічі 12 січня в Берліні “нормандської четвірки” на рівні політичних радників були обговорені всі питання щодо врегулюванян ситуації на Донбасі – від безпекових до політичних.

Про це з посиланням на главу Офісу президента України-учасника переговорів у Берліні Андрія Єрмака повідомляє сайт глави української держави.

Сам Андрій Єрмак за підсумками зустрічі заявив ТСН, що в ході 6-годинних переговорів учасники обговорили ситуацію і зміни на Донбасі, що стались за час від зустрічі у Парижі в 2019 році глав держав-членів “нормандської четвірки”. Україна, за словами Єрмака, 12 січня в ході берлінської зустрічі піднімала питання обстрілів на Донбасі, зокрема, загибель внаслідок снайперського вогню бойовиків бійця ЗСУ Олега Андрієнка.

"Ми повинні отримати відповідь на цю трагедію: хто, чому (стріляв - ред.)", -  сказав Єрмак.

Читайте також: Стало відоме ім’я бійця ЗСУ, який загинув на Донбасі 11 січня (Фото)

За словами Андрія Єрмака єдиною конкретною домовленістю, досягнутою політичними радниками в Берліні 12 січня, стала домовленість про продовження переговорів на цьому рівні у реживі відеоконференції 22 січня.

Що ж до зустрічі глав держав "нормандської четвірки", то вона також буде, впевнений представник України.

"Саміт лідерів також відбудеться. Я н еможу вам сказати коли, але він точно буде", - заявив глава Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН.