Ми маємо повернути Києву його природне обличчя – Голова КМДА закликав киян на суботник

imagesГолова КМДА Володимир Бондаренко закликав усіх киян долучитися до загальноміського суботника, який відбудеться у кожному районі столиці 22 березня. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

“Київ пережив чи не найскладнішу сторінку з часів незалежності. Добре, що зараз місто повертається до нормального життя. Проте стан наших вулиць потребує великих зусиль, аби ми повернули Києву його природне обличчя зеленого та ошатного міста.

Варто зазначити, що облаштуванням міста майже не займалися вже багато років. Зараз я щоденно буваю у різних куточках нашого міста і бачу одне і те ж: око ріже загальна неохайність.

Безперечно у країні, яку дощенту розграбували при попередньому режимі, важко буде одразу знайти кошти на глобальний ремонт у тій чи іншій сфері, проте у наших з вами силах почати з того, що треба робити уже сьогодні і зараз.

Кияни! Я звертаюся до кожного з вас із проханням долучитися до загальноміського суботника, який відбудеться у кожному районі нашого міста 22 березня. Також закликаю долучитися усі підприємства, незалежно від форми власності, до прибирання територій, прилеглих до ваших установ”, — йдеться у заяві.

В.Бондаренко зазначив, що “спілкуючись із громадою міста багато років, скажу, що у нас і зараз багато активних та ініціативних мешканців, які колективно прибирають свої двори. Звертаюся до кожного з вас, аби ви стали активними учасниками, поділилися власним досвідом самоорганізації з іншими”.

“Ми з вами разом змогли пройти через складні випробування Майдану, ми перемогли, бо були разом. Ми всі як один прагнули змін! Кожен із нас у ті страшні дні не ділив на твоє і моє — це було наше місто, наша спільна боротьба і спільна перемога! Хочу, щоб і надалі кожен з вас не чекав, що якась влада щось робитиме, а долучався активно до процесу розбудови нашого міста.

Водночас повідомляю, що активісти Майдану, які і зараз перебувають у Києві, з великим розумінням поставилися до нашої спільної ініціативи прибрати наші вулиці та долучаться до прибирання у центрі столиці.

Інформацію про час та місця попереднього збору киян у різних районах, контакти координаторів буде розміщено на офіційному веб-порталі КМДА”, — йдеться у заяві.