Ми хочемо, щоб іноземні війська покинули Україну – Порошенко на зустрічі з українцями в Мюнхені (Фото, Відео)

Усі фото - прес-служба Президента України
Усі фото – прес-служба Президента України

“Ми не хочемо війни. Ми просто хочемо, щоб іноземні війська покинули нашу територію”, – сказав Петро Порошенко.

Нехай весь світ почує потужний голос України – Україна буде боротися, і Україна обов’язково переможе, заявив Президент Петро Порошенко, звертаючись до представників української діаспори, які зібрались на центральній площі Мюнхена.

“Весь світ підтримує Український народ та Українську державу в її боротьбі з агресором за територіальну цілісність та за нашу незалежність”, – цитує Главу держави його прес-служба.

Петро Порошенко підкреслив, що українці – мирний народ. "Ми не хочемо війни. Ми просто хочемо, щоб іноземні війська покинули нашу територію, український кордон був закритий для загарбників і найманців. Ми хочемо, щоб були звільнені всі заручники, включно з Надією Савченко, яка сьогодні 57-й день голодує, вимагаючи волі для Пор2себе і України", - сказав Петро Порошенко.

Після цих слів всі, хто зібрався на площі, скандували: "Савченко – волю!".

Нагадавши про річницю подій на Майдані, Глава держави заявив: "Ми все зробимо, щоб не зрадити пам’ять Героїв Небесної Сотні".

На площі Карлсплатц у Мюнхені зібралися представники української діаспори та громадяни, які прийшли засвідчити свою підтримку України. Багато хто прийшов з дітьми. Наприкінці зустрічі всі разом з Президентом заспівали Гімн України.

Пор3

Пор4