«Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, у нас дуже амбітні цілі” – Зеленський зустрівся із засновником компанії Alibaba

Фото зі сторінки president.gov.ua
Фото зі сторінки president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма запропонував розглянути можливість відкриття в Україні R&D-центру. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

На думку Зеленського, Україна може запропонувати багато цікавих бізнес-можливостей для інвесторів, зокрема для компанії Alibaba. Так, зазначив президент, упродовж останніх років в Україні було відкрито понад 100 R&D-центрів відомих глобальних компаній, таких як Samsung, Boeing, Ericsson, Huawei, Oracle, Siemens.
Тому Зеленський пропонує розглянути можливість відкриття такого центру в Україні для посилення роботи Alibaba у європейському регіоні. «У нас дуже амбітні цілі. Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, щоб у країні з’являлися такі люди, як ви», – зазначив глава держави.
Крім того, Зеленський нагадав, що Україна має одних із найкращих у світі фахівців з data analytics і може запропонувати справді сильну експертизу для створення центру аналізу даних і штучного інтелекту (data analytics and artificial intelligence).
Глава держави також висловив зацікавленість у спільних освітніх проектах, зокрема у сфері інформаційних технологій, адже Україна прагне створювати конкурентний ІТ-продукт.