“Ми форсували Євфрат”, – російський найманець-учасник бою розповів, як у Сирії розгромили групу “Вагнера” (Відео)

Фото -  Наслідки розгрому 7 лютого в Сирії групи "Вагнера". Фото з місця події - EPA
Наслідки розгрому 7 лютого в Сирії групи “Вагнера”. Фото з місця події – EPA

600 убитих в Сирії 7 лютого російських найманців внаслідок удару у відповідь сил коаліції – це не міф.

Про це написав у своєму блозі громадянин РФ Михайло Полинков, відомий як блогер “Хрусталик“.

Він повідомив, що провідав у московському госпіталі поранених російських найманців, які після авіаудару в районі Дейр-ез-Зор у Сирії були доправлені в Росію.

Читайте також: «Два КамАЗи трупів»: з’явились подробиці, як Росія зазнала потужних бойових втрат у Сирії

“Сходив я в госпіталь, провідав одного з тих, що вижили в тій м’ясорубці під Хішімом.
Що я можу сказати, якщо коротко. Цифри про 600 двохсотих – це не міф. Було три штурмові загони в середньому по 300 осіб з росіян і донеччан. Плюс артдивізіон і бронегруппа.
Я, звичайно, робив запис на диктофон хвилин на сорок. Але щоб не палити хлопця, дам все в розшифровці. Відверто кажучи, через таку активну пропаганду протилежної думки, я вже і сам почав сумніватися в правдивості того, що сталося. І зараз я переконався в тому, що вся первісна інформація – чиста правда. І, відверто кажучи, мені без різниці повірять мені чи ні. Ті, хто мене особисто знають, знають так само і те, що я не здатний на підробку. А решта … якщо є дійсно бажання знати правду, нехай відвідає один з трьох госпіталів і поспілкуються з пораненими. Їх дуже багато. У Вишневського, деякі навіть в коридорі лежать.

Російський блогер опублікував зроблений на диктофон запис розмови з пораненим російським найманцем-учасником того бою”, – написав у блозі Полинков-“Хрусталик”.

Читайте також: Втрати Росії у Сирії зросли до «масштабу катастрофи» (Аудіо)

Запис за якістю поганий, та все ж можна одразу зрозуміти: першими в атаку на пішли російські найманці, що воюють на боці сил Башара Асада. Далі поранений російський найманець розповідає про хід операцію та робить висновок, що внаслідок таких величезних втрат ПВК “Вагнера” навряд чи зможе відновитись в принципі і може перестати існувати взагалі.

Читайте також: «Перейшли річку і напали», — у Пентагоні розповіли подробиці атаки 7 лютого на війська коаліції в Сирії (Відео)

Обережно – на відео є пропаганда “руского міра” і нецензурні вислови.