“Ми 9-та рота, бо про нас усі забули”, – прикордонники пункту “Ізварине”

Фото - podrobnosti.ua
Фото – podrobnosti.ua

Прикордонники пункту “Ізварине” (Луганська область) продовжують очікувати наказів від керівництва щодо своїх подальших дій. Про це “Українській правді” повідомили сьогодні у прикордонному загоні.

За словами прикордонників, вони перебувають в окопах в оточенні терористів, не мають тилового забезпечення, а крім того, мають не дуже багато боєприпасів.

“Ми не скаржимося, ми готові прийняти бій, але ми досі не маємо жодних наказів або команд і не розуміємо, що нам робити”, – сказав співрозмовник.

“Між собою ми говоримо про те, що ми 9-та рота, бо про нас усі забули”, – сказав він.

За словами прикордонника, щонайменше 300 км держкордону між Україною та Росією на даний момент залишається без нагляду і, не зважаючи на деякі зачинені пункти пропуску, з російської сторони в Україну продовжують прибувати найманці.

Як відомо, ввечері 8 червня терористи здійснили обстріл пункту пропуску “Ізварине” на Луганщині, але отримавши від прикордонників вогневий супротив у відповідь відразу зникли з місця події.

Бойовики під’їхали до пункту пропуску на декількох транспортних засобах, відкрили вогонь. Прикордонний підрозділ відразу дав вогневу відсіч нападникам, після чого останні зникли в напрямку населеного пункту Ізварине. Постраждалих з боку прикордонників не має.