МВС заявило, що ветерани АТО в Золотому виконали вимогу Зеленського

Президент України під час розмови з ветеранами АТО в Золотому. Фото - скріншот з відео
Президент України під час розмови з ветеранами АТО в Золотому. Фото – скріншот з відео

Легальну зброю, яку ветерани АТО мали в Золотому, вони в супроводі поліції вивезли звідти.

Про це, повідомляє МВС України, заявив заступник Глави Нацполіції України Вадим Троян.

“За результатами зустрічі із Президентом України Володимиром Зеленським та бесідою із поліцією, ветерани-добровольці, які перебувають у Золотому-4 із легальною власною зброєю, вивезли її”, – йдеться в повідомленні.

За твердженням Трояна, у Золотому-4 добровольці залилишись, але без зброї.

В МВС також прийняли рішення направити в Золоте-4 і Катеринівку (населені пункти, що після розведення сил мають стати "сірою зоною" - ред.) підрозділ Нацгвардії України.

"В Золотому-4 та Катеринівці працює 6 патрулів Нацполіції, а також пункт НПУ для прийому громадян. Відповідно до рішення керівництва ООС, для забезпечення публічного порядку та безпеки туди буде направлена Нацгвардія. Громадяни можуть почуватися у безпеці", - зазначив Вадим Троян.

Читайте також: «Я ж не лох», — стало відомо, що обурило Президента України під час розмови з ветеранами АТО в Золотому. Повна версія (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», під час поїздки до зони ООС Президент України зустрівся з добровольцями, які прибули в Золоте-4.

Після того, як мова зайшла про зброю, розмова Зеленського і ветеранів АТО стала емоційною. Президент України поставив вимогу добровольцям вивезти з Золотого їх зброю.

Читайте також: Білецький зробив заяву після візиту Зеленського в Золоте (Відео)

Очільник "Нацкорпусу" Андрій Білецький заявив, що добровольці в Золотому все одно залишаться і в разі розведення там військ будуть захищати мешканців Золотого від російських окупантів.