МВС України порушило кримінальне провадження стосовно актора-ватника Пореченкова

1Слідче управління МВС порушено кримінальне провадження стосовно актора Михайла Пореченкова за ст. 260 ч.4 КК України, повідомляє міністр МВС України Арсена Авакова у Фейсбуці.

 

“Михайло Пореченков, прибувши в Донецьк, у складі озброєної банди, особисто взяв участь в обстрілі підрозділи українських збройних сил з автоматичної зброї. Ці кадри обійшли телеекрани, в повному обсязі викриваючи цього громадянина Росії у скоєнні злочину на території України. Згідно кримінального кодексу України, такий злочин карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років”, – наголосив він.

 

“Сьогодні ж слідчі звернуться до суду і, переконаний, Пореченков буде оголошений в розшук з санкцією – арешт. Неминуче буде підключення до розшуку та Інтерполу. Слідчі переконані, що при таких очевидних доказів злочину, рішенні суду – Інтерпол активно підтримає розшук, і Пореченков не зможе переміщатися по світу, поза Росії, не будучи заарештованим і экстрагированным в Україну”, – додав А.Аваков.

 

Стаття 260 КК України - створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань. Частина четверта статті: участь у складі передбачених частинами першою або другою цієї статті формувань у нападі на підприємства, установи, організації чи на громадян карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.