МВС: Сьогоднішні бійки біля пам’ятника у Харкові – провокація Кернеса (Відео)

imagesПодії біля пам’ятника в Харкові можуть бути провокацією, організованою мером Геннадієм Кернесом. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив радник глави МВС Зорян Шкіряк, коментуючи сьогоднішні бійки біля постаменту, що залишився після знесення пам’ятника.

“Наші сусіди, і в тому числі Геннадій Адольфович Кернес – майстер провокацій. Тому я не виключаю, що тут має місце і може мати місце свідома провокація, яка, власне, робиться для того, щоб викликати конфлікт, для того, щоб якісь люди під виглядом патріотично налаштованих громадян мали таку можливість вступити у якийсь конфлікт, можливо викликати бійки, і для того, щоб потім цю ситуацію перекрутити”, – сказав він.

Нагадаємо, вчора, 28 вересня, після Маршу за єдність частина мітингувальників рушила до пам'ятника Леніну і знесла його. У МВС заявили, що постраждалих немає. Нікого не затримали, кримінальну справу закрили, так і не розпочавши. Дану акцію також підтримав губернатор Харківської області Ігор Балута.

Мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що пам'ятник буде відновлено на тому ж місці.

Сьогодні вдень біля постаменту знесеного пам'ятника Леніну був затриманий чоловік зі зброєю, а ввечері сталася бійка між ультрас і противниками знесення пам'ятника.

Також ультрас стверджують, що біля постаменту були провокатори, які представилися бійцями Нацгвардії. Вони хотіли нібито розборонити натовп, але насправді кидали в ультрас важкі предмети.