МВС назвало місце обсервації евакуйованих з Уханя – спецборт з Китаю повернувся в Україну (Фото)

Фото - сайт МВС України
Фото – сайт МВС України

Двотижневу обсервацію евакуйовані з Уханя українці та іноземці відбуватимуть у санаторії на Полтавщині.

Про це повідомляє сайт МВС України, профінформувавши, що спецборт з евакуйюваними з Китаю сів сьогодні вранці сів в аеропорту “Бориспіль”.

“20 лютого о 9:40 годині, український пасажирський літак спецрейсу «PQ 7302» із евакуйованими з КНР громадянами здійснив посадку в міжнародному аеропорту міста Бориспіль… Там він дозаправиться пальним і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу, всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ. На борт літака буде доправлено додаткове харчування і засоби індивідуального захисту”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Як в Ухані українських громадян садили на літак для евакуації (Відео)

ф2На борту повітряного судна авіакомпанії SkyUp, що прилетів з Уханя, перебувають 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі, повідомили в МВС.

“Спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції їх буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавської області.

Протягом 14 днів там вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки. Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог Закону та рішення урядового штабу”, – проінформувало Міністерство внутрішніх справ України.

Читайте також: Спецодяг і охорона: стала відома процедура вивозу і розміщення евакуйованих з Уханя українців (Відео)

ф3У відомстві наголосили, що всі, хто прилетів спецбортом з Уханя, – здорові: “Неодноразові суворі санітарно-епідеміологічні перевірки стану їхнього здоров’я, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м. Алма-Ати у Казахстані, а також контроль їхнього стану на борту літака під час польоту фаховими лікарями МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби і є здоровими”.

ф4