МВС лякає криміналом за колядки біля маєтків чиновників

фотоПравоохоронці закликають учасників акцій “не йти на поводу у провокаторів, які підбурюють людей до активних протиправних дій”.

“Останнім часом в мережі Інтернет періодично з’являються повідомлення з посиланням на окремих лідерів як політичних партій, так і громадських організацій, висловлювання яких підпадають під ознаки ряду кримінальних правопорушень”, – попереджає прес-служба УМВС у м.Києві.

І додає, що з точки зору закону блокування приватних помешкань окремих громадян “є не лише протиправними, але й грубо порушують конституційні права та свободи інших громадян, що часто призводять до конфліктних ситуацій з правоохоронцями та пересічними громадянами”.

Керівництво столичної міліції вкотре наголошує, що за блокування і захоплення адміністративних будівель, перекриття руху автотранспорту та пошкодження чужого майна будь-якої форми власності чинним законодавством передбачена, як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Правоохоронні органи в межах наданих законодавством повноважень реагуватимуть на кожний протиправний вчинок незалежно від приналежності правопорушників до тієї чи іншої політичної сили. За вчинення протиправних дій винні особи нестимуть передбачену законодавством відповідальність.

У зв’язку з цим київські правоохоронці ще раз звертаються до організаторів масових заходів з проханням дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів та демонстрацій, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктних ситуацій та не підбурювати мітингувальників до протиправних дій і конфліктів з правоохоронцями, а навпаки, сприяти працівникам міліції в охороні громадського порядку.