«Музична сотня» влаштувала концерт для поранених бійців (Фото, Відео)

384031966Марічка Падалко стала ведучою концерту-подяки під відкритоим небом у столичному госпіталі, де лікуються поранені в зоні АТО.

У концерті взяли участь: “Квартал 95”, Олександр Понамарьов, Alyoshа, Віктор Павлік, Тоня Матвієнко, Віталій Козловський, Арсен Мірзоян, “Друга ріка”, Наталія Бучинська.

Українські зірки зі сцени співали про матір, кохання, війну і сльози. Також кожен з них повісив на ялинку листівку у вигляді серця з побажаннями якнайшвидшого одужання і миру в Україні.

Марічка поспілкувавшись з пораненими військовослужбовцями вважає, що якщо хтось дуже співпереживає нашим героям, то найкраща терапія для них – це йти і спілкуватися з ними.

“З одного боку, зрозуміло, наскільки страшна війна, і якими наші воїни звідти приїжджають, але з іншого боку, я бачу, що люди навіть з самими важкими пораненнями сьогодні сильні духом, оптимістично налаштовані. Коли ти з сім’ями спілкуєшся, не те що ти розумієш, що їх горе менше, але ти розумієш, що вони в першу чергу мають потребу в спілкуванні. Меседж, який мені хочеться донести – якщо ви співпереживаєте нашим героям, багато хто через це дуже засмучені, то найкраща терапія для нас – це йти і спілкуватися з ними”, – сказала Марічка.

По завершенню заходу Марічка Падалко в пам'ять про зустріч збирала на українському прапорі імена поранених бійців і міста, з яких вони походять.

Читайте також. Матвієнко, Бурмака та Яремчук влаштували запальні танці з бійцями на Сході країни (Фото)

Нагадаємо, в лютому Марічка Падалко замість святкування свого дня народження їздила на віче на Майдан.

Джерело: ТСН