Мустафу Джемілєва пропонують висунути претендентом на Нобелівську премію миру

Мустафа Джемілєв

Висунути кандидатуру Мустафи Джемілєва на Нобелівську премію миру пропонує кримськотатарський активіст, член Меджлісу кримськотатарського народу Абмежит Сулейманов.

Про це сам Сулейманов заявив під час форуму Україна 603,7. Херсон “Південь України – Нива Європи” на підпанелі, присвяченій релігійній гармонії та міжетнічній злагоді, повідомляє “Укрінформ“.

“Виставити кандидатуру Мустафи Джемілєва на Нобелівську премію миру – це був би такий великий плюс, насамперед для України. Це лідер кримськотатарського народу, який разом зі своїм народом веде боротьбу в мирний спосіб …за звільнення Криму”, – зазначив Сулейманов.

За його словами, якби керівництво України, Верховна Рада висунули кандидатуру Мустафи Джемілєва на Нобелівську премію миру, це означало б підтримку кримськотатарського народу.

Довідково: Мустафа Джемілєв - політичний та громадський діяч України кримськотатарського походження, один із провідників кримськотатарського національного руху, правозахисник, учасник дисидентського руху, політичний в'язень, народний депутат України від фракції партії Європейська Солідарність, з 20 серпня 2014 року до 18 травня 2019 року Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу.