Можна записатися у волонтери або надати фінансову допомогу батальйону “Тернопіль”

інфоцентрПро необхідні ресурси для підтримки АТО повідомляють в інформаційному центру підтримки АТО (Тернопіль).

Отже, терміново потрібні волонтери, які збиратимуть речі і продукти біля супермаркетів міста, а також допомоги потребує батальйон “Тернопіль”.

Читайте також. “Це – не війна з росіянами, а війна з режимом і окремими керівниками”, – підполковник Ігор Ларін

Тепер – докладніше за кожним пунктом. Волонтерська допомога потрібна в зборі речей і продуктів біля супермаркетів міста, а також збору коштів і пошитті одягу в швейному цеху при Тернопільській Самообороні. Записатися у волонтери Самооборони Тернопільщини можна за телефоном – 097-848-87-43 та за адресою: вул. Грушевського, 1 (біля школи №3).

Контактний номер для запису у волонтери Логістичного складу допомоги бійцям АТО (сортування продуктів , речей) - 097-964-38-43. Щоб записатися у волонтери для пошиття одягу, звертайтеся до Лілії Мусіхіної за номером - 098-596-26-80.

Читайте також. Якщо волонтер не має офіційних підтверджень законності своїх дій, його запрошують у міськвідділ міліції (Фото)

Окрім того, триває збір коштів на потреби батальйону “Тернопіль”. Свої пожертви можна перерахувати на такі рахунки:

- для пожертв у гривнях: 4405 8858 2646 6119 карта Приватбанку на ім'я Олег Назаревич;

- для пожертв в інших валютах: 4149 4978 0475 0794. Телефон координатора – 067-381-44-99 (Роман Павлишин).

Довідково. Найповніша база даних місць, людей, магазинів, Інтернет-майданчиків і виробників військового спорядження - http://armyhelp.com.ua/gde-kupit.php. Тут можна знайти оптимальні ціни на все: уніформа, взуття, бронежилети, розгрузки, окуляри, каски, наколінники, рюкзаки, приціли, прилади нічного бачення, спальники, тепловізори українського виробництва, рації та багато іншого.

Софія Левицька