“Можливо, візовий режим для українців взагалі відмінять”, – Генконсул Беата Бживчи (Фото)

БеатаТернопільщина буде відновлювати співпрацю з Польщею як в гуманітарній, так і в економічній сферах пообіцяв голова обладміністрації Олег Сиротюк.

Читайте також. Тернопіль сподівався на гроші з Києва і допомагав майданівцям

Про спрощення процедури отримання тернополянами віз говорили представники влади 10 червня під час зустрічі з Генеральним консулом Республіки Польщі у Луцьку Беатою Бживчи та консулом Гнерального консульства в Луцьку Міхалом Богдановічем. Польські представники запевнили, що готові допомагати у вирішенні спірних питань і співпрацювати з представниками влади Тернопільщини.

– Ми цінуємо те, що польська сторона розуміє важливість співпраці з нами, – зазначив Олег Сиротюк. – На даному етапі починається нова сторінка історії нашої держави. Тому ми будемо відновлювати та покращувати зв’язки між країнами для налагодження ефективної діяльності. Нам потрібно набиратися досвіду у країн, які вже пройшли етап вступу в Євросоюз. Також продумати шляхи спрощення в’їзду в Польщу, та й у Європу загалом.

Читайте також. Американські інвестори планують вкладати кошти у Тернопільщину (Фото)

Беата Бживчи вважає за необхідне встановити в Тернопільському візовому центрі програму, що передбачає здійснення передоплати консульського збору без посередників, що спростить процедуру отримання візи.

Ми зробимо усе можливе, щоб українці отримували візи в скорочені терміни, – говорила Генконсул. –  Можливо, візовий режим для українців взагалі відмінять. Також наші представники охоче долучатимуться до організації управлінських заходів в області. Сприятимемо залученню наших партнерів до проектів, розроблених підприємцями краю.