МОЗ назвало області України, в яких зробили найбільше щеплень від Covid-19 (Таблиця)

Від початку вакцинації проти Covid-19 в Україні на сьогоднішній ранок щеплення від коронавірусу отримали вже 29 тисяч 378 громадян України. Найбільше вакцинованих – у Донецькій і Тернопільській областях.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

“Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 29378 осіб, всі вони отримали 1 дозу вакцини”, – йдеться в повідомленні Мінохоронздоров’я.

За даними МОЗ, від початку кампанії вакцинації 24 лютого найбільше щеплень від Covid-19 серед областей України зробили на сьогодні в Донецькій області – 3 тисячі 504.

На другому місці за кількістю вакцинованих від Covid-19 серед областей України - Тернопільська. Щеплення від коронавірусу отримали вже 1 тисяча 948 мешканців цієї області. Саме на Тернопільщині 10 березня зробили найбільше щеплень в Україні: за добу тут вакцинували від Covid-19 пів тисячі мешканців, більшість з яких - медики.

"За минулу добу в Україні проти Covid-19 було щеплено 5898 осіб... За 10 березня 2021 року було зроблено на 1536 щеплень більше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали 109 мобільних бригад з імунізації", - повідомили в МОЗ.

Читайте також: Запис на вакцинацію від Covid-19: МОЗ України дало вичерпні інструкції (Графіка, Відео)

За інформацією Мінохоронздоров'я, у чергу на щеплення від коронавірусу вже записались понад 217 тисяч громадян України.

Читайте також: Щеплення від Covid-19 у прямому ефірі: процедуру пройшли 10 українських зірок (Відео)

Результати вакцинації від Covid-19 по областях України станом на ранок 11 березня МОЗ показало в таблиці.