Мотоблоки Кентавр: як правильно підібрати і в чому переваги техніки

Обробка грунту – складний і трудомісткий процес, навіть в тому випадку, якщо ділянка має порівняно невелику площу. Ручні методи в сучасних реаліях використовувати недоцільно. Це призведе до непотрібних втрат часу і сил. На ринку представлений величезний вибір сільськогосподарського обладнання, призначеного для полегшення і прискорення численних операцій.

Одне з найбільш популярних рішень – мотоблоки. Залежно від конструкції і комплектації їх можна використовувати для оранки, збору врожаю та іншого. Познайомитися з їх видами, характеристиками і функціями можливо на прикладі модельного ряду бренду КЕНТАВР.

Як правильно вибрати мотоблок

Існує три категорії мотоблоків – легкі, середні і важкі. Вони розрізняються потужністю, продуктивністю, габаритами і вагою. Перші підходять для обробки піщаних або чорноземних грунтів. Середній клас розрахований на роботи з глинистими грунтами. Важкі мотоблоки здатні розбивати навіть цілину.

Найважливіший критерій вибору - тип палива. Основні моделі працюють на дизельних або бензинових приводах. Дизель-мотори забезпечують економічність обслуговування. Вони демонструють надійність і безвідмовність на низьких оборотах. Бензинові агрегати збільшують вартість техніки. Їх переваги - збільшена потужність, здатність справлятися зі складними завданнями і функціонувати в агресивних умовах.

Купити новий мотоблок Кентавр можна з ефективною системою охолодження. У продажу зустрічаються варіанти з повітряними і водяними технологіями захисту. Перший тип універсальний. Другий залежить від умов експлуатації. При низьких температурах очевидні проблеми і збої.

Функції мотоблоків залежать від навісних робочих органів. Дуже важливо оцінювати сумісність моделі перед покупкою. Зчіпки передбачені у всіх видах обладнання. Але вірогідні обмеження по потужності.

Переваги мотоблоків торгової марки «Кентавр»

Техніка «Кентавр» славиться відмінною якістю збірки, що підтверджують численні відгуки споживачів. До інших переваг мотоблоків аграрії відносять:

  • компактні габарити і чудову маневреність;
  • порівняно невелика вага;
  • доступність запчастин і комплектуючих;
  • простоту проведення ремонтних заходів;
  • наявність ергономічної рукояті в базовій комплектації;
  • невибагливість в обслуговуванні.

У мотоблоків Кентавр мінімізовано кількість рухливих вузлів. Це значно скорочує вірогідність поломок.